Arama Motoru Optimizasyonu

Google,Yandex,Bing
 • Bu Servis Hakkında

  Arama motoru optimizasyonu, amacı web sitelerinin, arama motorlarının kriterlerine uygun hale getirilerek hedeflenen aramalarda yükseltilmesidir. İngilizcede ve Türkçede kısaca SEO (Search Engine Optimization) olarak ifade edilmektedir. Bununla birlikte arama motorları, arama sonuçlarını listelerken algoritmik bir yapı kullanmaktadır. Bu nedenle web geliştiricilerimiz; yazmış oldukları sayfaları bu ayrıntıya dikkat ederek oluştururlar.

 • Site İçi Seo (Search Engine Optimization)

  Arama motorlarının sitenizi daha iyi tarayabilmesi ve anlaması adına bazı teknik düzenlemelerin yapılması gerekmektedir. Site içerisinde yapılan teknik düzenlemelere site için seo “on-page seo” denilmektedir. Site içi düzenlemeler; arama motorlarının siteyi düzenli bir şekilde okumalarına ve anlamlandırmasına yardımcı olur. Arama motorları; herhangi bir siteyi içeriği ile değerlendirirken kullanıcı deneyimini gözönünde bulundurur ve algoritmasını o deneyimlere paralel olarak oluşturur. Zaten arama motorlarının en büyük amacı da kullanıcıların istediği sonuçları onlara sunmaktır.

 • Anahtar kelime araması

  Web sitelerinin, arama motorlarının kriterlerine uygun hale getirilerek hedeflenen aramalarda kelimelerde yükseltilmesidir.

  Link Analizi

  Google tarafından tanımlanan ve spama karşı mücadelede kullanılan bir link analiz tekniğidir. 

  Pazarlama Analizi

  Firmaların, hangi hizmetlerin müşterilerinin ilgisini çekeceğini geliştirmeleri için stratejileri belirlemeleri sürecidir.

  Rekabet Analizi

  Piyasada bir ürünü üreten 2 rakip firmanın ve bu firmaların rekabet içinde olması durumudur.

 • Bize Ulaşın

  Email : info@eticaretpaneli.com
  Telefon : +90216 517 04 10
  M.Hizmetleri : 0850 333 7 101
  Adres : Orhantepe Mah,Üsküdar Cd,No 131/1 Da.2-34865 cevizli/Kartal/İstanbul

 • E-TİCARET TANIŞMA PAKETİ

  Hızla büyüyen e-ticaret pazarında sizde yerinizi alın. Profesyonel hizmetlerimiz ve işinde uzmanlaşmış ekibimiz ile işinizi büyütmenize destek olalım