İş ve Çözüm Ortaklarımız

E-ticaret sektöründe ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmetleri bünyemizde barındırmak tayız

Lojistik Sistemleri

Eticaretpaneli bir çok lojistik alt yapısı ile entegrasyonu vardır. Kullanmak istediğiniz lojistik alt yapısı sağlayıcı ile anlaşmanızı yaptıktan sonra firmadan aldığınız giriş bilgilerini kullanarak eticaretpaneli entegrasyonunu hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Tümüne Gözat

aras-kargo
mng-kargo

Ödeme Sistemleri

Eticaretpaneli bir çok ödeme alt yapısı ile entegrasyonu vardır. Kullanmak istediğiniz ödeme alt yapısı sağlayıcı ile anlaşmanızı yaptıktan sonra firmadan aldığınız giriş bilgilerini kullanarak eticaretpanelientegrasyonunu hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Tümüne Gözar

mokapos
iyzicosanalpos

Bankalar

Eticaretpaneli 21 Bankanın sanal pos ödeme alt yapısı ile entegrasyonu vardır. Kullanmak istediğiniz ödeme alt yapısı sağlayıcı ile anlaşmanızı yaptıktan sonra firmadan aldığınız giriş bilgilerini kullanarak entegrasyonunu hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Tümüne Gözat

aktif--sanal-pos
akbank--sanal-pos
abank-sanal-pos

Ticari Yazılımlar

Eticaretpaneli bir çok Ticari yazılım ve ERP sistemi ile entegrasyon sağlanabiliyor. (Logo,Nebim,Netsis,vs)

Tümüne Gözat

 

akınsoft-ticari-yazılım
logo-ticari-yazılımlar
netsis-ticariyaılım

Tanımlayıcı Xml Sistemimizle Altyapınız Ne Olursa Olsun Tüm E-ticaret Paketlerimiz İle Uyumludur
Giyim & Moda,Ayakkabı & Çanta,Anne & Bebek, Takı & Aksesuar,Ev Aletleri,Kozmetik,Otomotiv,Müzik Aletleri Gibi Xml Tedarik Firmaları İle Sanal Mağazanızı Hemen Oluşturun

Tedarikçi Ortaklarımız

Eticaretpaneli olarak bir çok firmanın xml entegrasyonunu sağlamış bulunmaktayız. Müşteri taleplerine göre yeni xml firmalarının da entegrasyonları sağlanabilir

Xml Tedarik Formu

Sizde Tedarikçimiz Olmak İstermisiniz ?

ironi-tekstil
fulyan-tesettur-giyim

Pazar Yeri Entegrasyonları

Yurtiçinde N11, Gittigidiyor, Sahibinden, Hepsi Burada, Trendyol
Yurtdışında eBay, Ali Express, Amazon ve diğer bir çok firma ile entegrasyon eticaretpanelin`de çok kolay

pazaryeri-entegrasyonu-n11
amazon-pazaryeri-entegrasyonu

Fiyat Ve Ürün Karşılaştırma

E-ticaretpaneli bir çok ürün ve fiyat karşılaştırma alt yapısı ile entegrasyonu vardır. Kullanmak istediğiniz alt yapı sağlayıcı ile anlaşmanızı yaptıktan sonra firmadan aldığınız giriş bilgilerini kullanarak entegrasyonunu hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

akakce-fiyat-karşılaştırma

Dijital İletişim

E-ticaretpaneli Dijital İletişim alt yapısı ile entegrasyonu vardır. Kullanmak istediğiniz alt yapı sağlayıcı ile anlaşmanızı yaptıktan sonra firmadan aldığınız giriş bilgilerini kullanarak entegrasyonunu hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

sahin-sms

Geliştirici Araçlar

E-ticaretpaneli bir çok Geliştirici Araçlar alt yapısı ile entegrasyonu vardır. Kullanmak istediğiniz alt yapı sağlayıcı ile anlaşmanızı yaptıktan sonra firmadan aldığınız giriş bilgilerini kullanarak entegrasyonunu hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

segmentify