Genel Özellikler

E-ticaret Paneli
 • TÜRKİYE’NİN EN GELİŞMİŞ ADMİN YÖNETİM PANELİ İLE TANIŞIN!

  Bir çok farklı sektöre göre yapılandırma yapabileceğiniz Admin yönetim paneli ile bağlı olduğunuz sektör üzerinden bir çok girişimci eticaretpaneli üzerinden girişimlerine başlayarak, Milyonlarca Türk lirası ciro yapmışlardır. eticaretpaneli yerli yazılım olma özelliğini taşıyan tek firma olmanında gururu ile sizlere hizmet vermektedir sizde eticaretpaneli Müşterisi olarak hızla büyüyen elektronik ticarette yerinizi alın

 • KULLANICI DOSTU ARAYÜZ

  Müşterilerimizin talepleri üzerine geliştirilen sistemlerimizde, isteğe bağlı olarak ortam değişikliği yapabilir ve sistemimizi tamamen özelleştirebilirsiniz. Ürün yükleme dahil olmak üzere bir çok alanda bulunan “?” ile bulunduğunuz bölümde sizin için hazırladığımız kısa açıklamalarla sisteminizi basit bir şekilde kullanabilirsiniz.

 • MÜŞTERİ ALIŞVERİŞ SEPETLERİ

  eticaretpaneli ile müşterilerinizi sepetlerini takip edin. Müşterilerimizden gelen talepler üzerine olabilecek aksilikler senaryosunda en çok talep gören özelliğimizdir. Detaylar içerisinde misafir müşteri alışveriş ürünlerini de eklediğimiz özelliğimizde. Müşterileriniz sepette hangi adımda kaldı ise izlerini takip eden raporlama özelliğidir. Bu adımdan dilerseniz SMS kampanyası ve E-mail de göndererek; Müşterilerinizin alışverişini tamamlamasına kolaylık sağlayan bir hatırlatma servisi de diyebilirsiniz.

 • KATEGORİ & ÜRÜN BAZLI TAKSİTLENDİRME

  Türkiye’de bir ilk olan en gelişmiş taksitlendirme modülümüz. Taksitlendirme hiç bu kadar keyifli olmamıştı. Artık ürün bazlı taksitlendirmenin yanında “Kategori” Bazlı taksitlendirme ile müşterilerinize bir çok seçenek sunabilirsiniz. Bununla birlikte “Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarına” uygun ürün satışını artırarak; Mağazanızda farklı sektörlere yelken açmanız için tüm kısıtlamaları ortadan kaldırıyoruz. Dilerseniz “Elektronik” Dilerseniz de “Elbise” satışlarınızı siz belirleyin.

 • [contact-form-7 404 "Not Found"]

  Ücretsiz Demo Taleb Formu

  Detaylı Bilgi ve Eticaret Paketleri Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin
  Yanda bulunan demo talep formunu doldurarak sistemlerimizi ücretsiz inceleyebilirsiniz.
  E-Posta: info@eticaretpaneli.com
  Telefon ! +90 216 517 04 10