Entegrasyon Seçenekleri

N11,Gittigidiyor,Hepsiburada,Trednyol

XML Entegrasyonu

Eticaretpaneli ile toptancınız daki bulunan binlerce ürünü tek dokunuşla sanal mağazanıza aktarın. XML entegrasyonları sayesinde tedarikçiniz deki ürünlerin, stok, fiyat, resim, açıklama gibi bilgilerini anlık olarak güncel bir şekilde kendi sanal mağazanızdan müşterilerinize sunma imkanı sağlar. Bununla birlikte veri girişlerinizde zaman kazanmış olursunuz. XML entegrasyonun en önemli artılarından biride “Konsinye” ürün tutarak sadece reklam odaklı çalışmanıza yardımcı olur.

xml-entegrasyonu
pazaryeri-entegrasyonu

Pazaryeri Entegrasyonları

Eticaretpaneli Sanal mağazanızdaki tüm ürünler veya seçtiğiniz ürünler Gittigidiyor.com, n11.com, Hepsiburada.com’da yayınlanır. Bu pazar yerlerinden gelen tüm siparişler sanal mağazanız la entegre olacak şekilde çalışır, Eticaretpaneli ait sanal mağaza ile anlık veri aktarımı için yukarıda yazılı olan “Pazar yerlerine” anlık olarak çalışır. Sistemin anlık stok aktarımları için sistemimiz “Masa Üstü” uygulama ile çalışarak sipariş kontrollerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirir. Detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçiniz.

Fiyat Karşılaştırma Entegrasyonu

Eticaretpaneli ile fiyat karşılaştırma siteleri ve e-ticaret sitenizde yer alan ürünleri, diğer “Sanal Mağaza” sitelerinin ürünleri ile karşılaştırarak, fiyat sıralamasına göre liste etmektedirler. 2012 yılından bu yana tüketiciler bu siteleri çok ziyaret etmekte olup, her gün on binlerce ziyaretçi bu sitelerden, ürün alabilecekleri sanal mağaza sitelerini bularak, ürün satın almalarını gerçekleştirmektedirler. Eticaretpaneli akıllı e-ticaret yazılımı popüler ve yaygın olan fiyat karşılaştırma siteleri ile entegre olmuş durumdadır. Bu özellik sayesinde sanal mağazanızda yer alan ürünleri, hiç uğraşmadan ve paketiniz bu özelliği içeriyorsa ek ücretler ödemeden, fiyat karşılaştırma sitelerinde XML çıktısı gönderebilirsiniz.

sms

SMS Entegrasyonları

Eticaretpaneli ile sanal mağazanızdan müşterilerinize üyelik ve sipariş durumları hakkında anında bilgi vererek. Siparişlerinin onaylandığını, kargoya verildiğinde veya kargosu teslim edildiğinde müşterilerinize SMS ile bilgi gönderin. Eticaretpaneli SMS modülü ile toplu SMS gönderebilir.

ÜCRETSİZ DEMO TALEP FORMU

Detaylı Bilgi ve Eticaret Paketleri Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin
Yanda bulunan demo talep formunu doldurarak sistemlerimizi ücretsiz inceleyebilirsiniz.
E-Posta: info@eticaretpaneli.com
Telefon ! +90 216 517 04 10