Gelişmiş Raporlar

Eticaretpaneli sanal mağazanızı ziyaret eden müşterilerinizi takip edin.

Sipariş Raporları

Eticaretpaneli sanal mağazanız ile belirlediğiniz tarih aralığı ve ödeme yöntemine göre yapılan tüm siparişlerinizi listeleyin. Aylık raporlar oluşturun. Sipariş istatistikleri ile satışlarınızda ki artış ve düşüşleri kontrol altında tutarak, Sanal mağazanızın aylık, haftalık, günlük satışlarının müşteri odaklı raporlarını alın. Ödeme tiplerine göre filtreleme yapabildiğiniz satış raporlarında, Dileğiniz anda PDF, XML, EXCEL olarak da dışa aktarabilirsiniz.

ziyaretci raporu

Ziyaretçi Raporları

Eticaretpaneli sanal mağazanızı ziyaret eden müşterilerinizi takip edin. En çok hangi sayfalarda veya ürünlerde zaman geçirdiklerini inceleyin. Mağazanıza giriş yaptıkları şehirleri ve cihazları görün, reklamlarınızın geri dönüşümünü planlayın. Müşterilerinizin site içi davranışlarını takip eden “Google Analytics” modülü ile huniler oluşturup. Ziyaretçilerin sayfa ortalaması, Sanal mağazanızda ne kadar zaman geçirdiğini, hemen çıkma oranını vb. derin istatistik oluşturan raporları tek ekran üzerinden takip ederek satışlarınızı arttırın.

Müşteri Raporları

Eticaretpaneli ile yine bir yenilik daha, Detaylı müşteri raporlarında müşterilerinizin sipariş toplamına göre filtreleme seçeneği ile misafir alışveriş yapan ziyaretçinizin ve kayıtlı üyelerin geçmişe dönük tüm detayları görebileceğiniz modülümüz dür. Bu bölümde sipariş sayısına göre müşterilerinizin “Sipariş Toplamı , Sipariş Adedi” gibi alanları hızlı bir şekilde görebilirsiniz.

ziyaretci raporu
arama raporu

Site içi Arama Raporları

Eticaretpaneli ile ziyaretçilerinizin sanal mağazanızda neleri aradıklarını görerek. Sanal mağaza içinde aradıkları fakat bulamadıkları ürünleri incelemenize yardımcı bir modül`dür. Rağbet gören ürünlerinizi tedarik etme imkanı sağlayan bu modülümüz Sanala mağazanızın büyümesinde doğru seçimler yapmanıza yardımcı olacak en önemli özelliklerimizden biridir.

ÜCRETSİZ DEMO TALEP FORMU

Detaylı Bilgi ve Eticaret Paketleri Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin
Yanda bulunan demo talep formunu doldurarak sistemlerimizi ücretsiz inceleyebilirsiniz.
E-Posta:info@eticaretpaneli.com
Telefon ! +90 216 517 04 10