Kargo Seçenekleri

Eticaretpaneli bir çok lojistik alt yapısı ile entegrasyonu vardır.

Sipariş Toplamına Göre Kargo Ücretleri

Yurt dışı kargo siparişleri ile Yurt içi siparişlerinizi Ülke ve Bölge olarak ayırt etmenize sağlayan detaylı kargo seçeneğidir. “Ör: Fransa için kargo ücreti 125 TL iken dilerseniz İngiltere içinde 80 TL” olarak kargo ücretlerini sabitleyebilirsiniz. Bununla birlikte aynı anda sepette ücretsiz kargonun otomatik olarak işlem yapması için sepet tutarını maksimum ve minimum olarak belirleyebilirsiniz.

Kargo-Seçenekleri

Ürünü Mağazadan Teslim Alma

Kargo yöntemlerinde kurumsal firmaların olmaz sa olmazı haline gelen kargo modülümüz Sanal mağazanızdan sipariş geçen bir müşterinizin fiziksel mağazanızdan ürünü alma kolaylığı sağlayan özelliğimizdir. Ek seçeneklerinde;
Teslim alma noktası ekleyerek, Hangi saatte açık, Bulunduğu ili ve konumu direkt gösteren ve dilerseniz de mağazadan almak içinde, ek ücret fiyatı yansıtabilirsiniz.

Lojistik Entegrasyonlar “Uluslararası Gönderim”

Eticaretpaneli ile Lojistik entegre modülü, farklı lojistik firmalarını online mağazanıza entegre etmenizi sağlar, böylece müşterileriniz tercih edilen lojistik firmasının Paketlerin hazırlanması ve takibi için gerekli tüm araçları bulabilir ve tek bir ara birimden yönetile bilirsiniz.Tercih ettiğiniz yada anlaşmalı olduğunuz lojistik firmasını seçerek , birkaç yapılandırmanız sonucunda, ürünlerinizi etkili bir şekilde dünyanın her yerine gönderebilirsiniz. Lojistik firmaları ek modül statüsünde olup eklenti için ek ücret talep edebilir.
Firmalar : Yurtiçi Kargo, MNG Kargo, UPS Kargo, Sürat Kargo, TNT Kargo, Aras Kargo, Fedex Kargo,

ÜCRETSİZ DEMO TALEP FORMU

Detaylı Bilgi ve Eticaret Paketleri Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin
Yanda bulunan demo talep formunu doldurarak sistemlerimizi ücretsiz inceleyebilirsiniz.
E-Posta:info@eticaretpaneli.com
Telefon ! +90 216 517 04 10