Mobil Eticaret

Tüm Cihazlarla Uyumlu Responsive Tasarım

Mobil Responsive

Günümüzde hemen hemen herkesin yanına almadan dışarı çıkamadığı Smartphone (Akıllı Telefon), Tabletler gibi cihazlara özel olarak kodlanmış ve optimizme edilmiş bir tasarım ile, dilediğiniz herhangi bir yerden ziyaretçilere keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatabilirsiniz. Toplam 1 milyardan fazla kullanıcıya sahip olan pazarda Ios, Android, Windows Phone uyumlu tasarımlarla iSoft Shop sayesinde rakiplerinizden bir adım önde olun. Mobil responsive kesinlikle mobil APP karıştırmamalıdır.

responsive-kaategori

Özelleştirilmiş Responsive Kategori

Özelleştirilmiş Responsive Kategori
Kullanıcı dostu Responsive arayüz ile müşterilerinizin alışveriş alışkanlarını yakından takip eden Eticaretpaneli, Müşterilerimizden gelen talepler üzerine ürün arama ve detaylar için geliştirilen kategori ağacıdır

Responsive E-ticaret Temalar

Responsive teması mobile sanal mağaza sitesidir. Sanal mağaza sitesi diğer web sitelerinden farklı olarak web sitesi ziyaretçisi ile etkileşimli birçok sayfa barındırır. Bu web sayfalarının her birinin “Responsive” dizayn kurallarına göre kodlanması ve responsive temalar üretilmesi ile responsive sanal mağaza sitesi ortaya çıkar. Responsive mobil e-ticaret sitesi internetten online satış yapılan web sitesinin tüm cihazlarda geçerli, dahada kullanışlı bir sanal mağaza mobil versiyonudur. Gelişmiş bir kullanıcı deneyimi sunacağından mobile sanal mağaza sitesi olarak satışlarınız da rakiplerinizden 1 adım önde olmanızı sağlar.

ÜCRETSİZ DEMO TALEP FORMU

Detaylı Bilgi ve Eticaret Paketleri Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin
Yanda bulunan demo talep formunu doldurarak sistemlerimizi ücretsiz inceleyebilirsiniz.
E-Posta: info@eticaretpaneli.com
Telefon ! +90 216 517 04 10