Ödeme Seçenekleri

Payment Ödeme Seçenekleri Moka,Paratika,İyzico,İpara,Hepsipay

Tüm Bankaların Sanal POS Entegrasyonları

Eticaretpaneli ile Sanal POS hizmeti sağlayan tüm bankalar ile sanal mağazanızı ücretsiz entegre edin. Müşterilerinize kredi kartları ile peşin veya taksitli alışveriş yapma imkanı sağlayın.

sanal-pos-banka-entegrasyonu
ödeme-entegrasyonu

Hazır Sanal POS Modülleri

Türkpos, İPara, iyzico, Payu, Hepsipay, Moka,Alipay, Amazon Pay,ile Bankaların Sanal Poslarını toplu olarak bünyelerinde barındıran ödeme şirketleri ile sanal mağazanızı entegre çalıştırın. Tüm kredi kartları için tek çekim veya taksitli alışveriş imkanı sağlayın.

Banka Havale Bildirimi

Banka havalesi ile sipariş tamamlama noktasında müşterilerinize banka seçeneklerini seçebilmesi olanağı vererek. Ödemeniz hangi bankadan yapıldığını Admin panelinde siparişler bölümünde banka adı ve sipariş “ID” numarası ile bildirimi görebilirsiniz.

Kapıda Ödeme

Elektronik ticaretin olmazsa olmazı kapıda ödeme sistemi Türkiye E-ticaret pazarına yakın çerçeveden baktığımızda İnternet’ten alışveriş yapmayanların sebepleri arasında güvenlik problemlerini görüyoruz. Kredi kartı bilgilerini paylaşmak istemeyen, bankadan havale yöntemini de meşakkatli bulan online tüketiciler, kapıda ödeme seçeneğine yöneliyor eticaretpaneli olarak tüm paketlerimiz dahilinde entegre bir şekilde sunulmaktadır.

Tek Tip Ödeme & E-tahsilat

Eticaretpaneli ile Sanal mağazanız aynı zamanda pos cihazınız olsun. Bayi veya müşterileriniz internete erişebildikleri her yerden (telefon, tablet, bilgisayar) ödemelerini peşin veya taksitli olarak anında gerçekleştirsin. Müşterileriniz ödeme yapmak istediği tutarı girerek sizin belirlediğiniz komisyon oranı ile K.Kartına uygun taksit seçeneği seçerek taksitli ödemelerinizi tahsil edebileceğiniz tek tip ödeme Modüldür.

3D Security İle Güvenli Alışveriş

Eticaretpaneli ile sanal mağazanız 256 Bit şifreleme yöntemi ile “SSL” güvenlik sertifikasıyla hem mağazanızın hem müşterilerinizin bilgilerini koruma altına alın. Sigortanız, tüm Dünya’da kabul görmüş, kullanılan en zorlu güvenlik altyapısı olsun.

ÜCRETSİZ DEMO TALEP FORMU

Detaylı Bilgi ve Eticaret Paketleri Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin
Yanda bulunan demo talep formunu doldurarak sistemlerimizi ücretsiz inceleyebilirsiniz.
E-Posta:info@eticaretpaneli.com
Telefon ! +90 216 517 04 10