Tasarım Seçenekleri

Html Widget Tasarım

Kategori “Slider”

Kategori “Slider” ile artık kategoriler iniz hiç bu kadar renkli olmamıştı.eticaretpaneli`nin geliştirdiği, kategori banner kampanyalarınızı özelleştirdiğimiz rengarenk kategori modülümüz,dür. Genelde müşteriler sanal mağazanızda ana sayfada banner kampanyalarını gözden kaçırdığını fark ederek, Gelen talepler üzerine geliştirdiğimiz modülümüz dileğiniz gibi özelleştirilmiş link oluşturarak reklam alabilir veya sanal mağazanızın özel olduğunu hissettirebilirsiniz.

kategori-slider
html widget yönetim

Özelleştirilebilen Tasarım

Sanal mağazanızı dileğiniz gibi tasarlayabilirsiniz. Özelleştirilmiş “Widget” yapısı ile çok basit bir html bilginizle dileğiniz gibi banner kalıpları hazırlayabilir ve kampanyalarınızı özelleştirebilirsiniz. Sadece hafta sonunuzu ayırarak bir aylık veya haftalık banner kampanyalarınızı otomatik tarih ve saat aralığı ile programlayarak, Siz gün içinde işinize bakarken sanal mağazanız her şeyi otomatik olarak sizin adınıza gerçekleştirir. Bu “Widget” Modülümüz opsiyon el olarak hizmete sunulmuştur

Responsive Duyarlı Tasarım

Mobil Responsive Kesinlikle Mobil App Karıştırmamalıdır.
Günümüzde Hemen Hemen Herkesin Yanına Almadan Dışarı Çıkamadığı Smart phone (Akıllı Telefon), Tabletler Gibi Cihazlara Özel Olarak Kodlanmış ve Optimize Edilmiş Bir Tasarım İle, Dilediğiniz Herhangi Bir Yerden Ziyaretçilere Keyifli Bir Alışveriş Deneyimi Yaşatabilirsiniz.Toplam 1 Milyardan Fazla Kullanıcıya Sahip Olan Pazarda Ios,Android,Windows Mobil Uyumlu Tasarımlarla Rakiplerinizden Bir Adım Önde Olun.

“Bootstrap MegaMenu”

Ayrıcalıklı “Bootstrap Mega Menu” ile kategori ağacınızı kolayca işlem yapabileceğiniz bir ortam sağladığımız “Mega Menu’de” sadece mouse hareketleriyle sürükle bırakla ile tanışın. Gelen talepler üzerine kategori sıralamaları için yaşanan uzun işlem saatlerinden dolayı artık binlerce kategoriyi sadece sürükle bırak ile dakikalar içinde işlemlerinizi hızlandırabilirsiniz.

Ücretsiz Demo Talep Formu

Detaylı Bilgi ve Eticaret Paketleri Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin
Yanda bulunan demo talep formunu doldurarak sistemlerimizi ücretsiz inceleyebilirsiniz.
E-Posta: info@eticaretpaneli.com
Telefon ! +90 216 517 04 10