Google Adwords

Google Adwords, Google'ın sunmuş olduğu bir reklamcılık hizmetidir. Google AdWords ile reklam veren kullanıcıların reklamları, aranan kelimeyle ilişkilendirilerek; Google arama sayfasında arama sonuçlarının en üstünde ve en altında yer almaktadır.

Arama Reklamları

E-Ticaret sitenizin ürünlerini arama motorların,da arama sonuçlarında fiyatlarıyla gösterin. Ürün satışlarınızı arttırın..

Youtube Reklamları

E-Ticaret sitenizin ürünlerini youtube,da videolu reklam alanlarında yerinizi alın Ürün satışlarınızı arttırın..

E-mail Reklamları

E-Ticaret sitenizin ürünlerini eposta alanlarında yerinizi alın Ürün satışlarınızı arttırın.. Web sitenizle kolayca entegre olun

Alışveriş Reklamları

E-Ticaret sitenizin ürünlerini arama motorların,da arama sonuçlarında fiyatlarıyla gösterin. Ürün satışlarınızı arttırın..

Google Reklamları İle Bulunur Olun

Google Adwords reklamları ile sattığınız ürün ve hizmetleri, sizi arayan hedef kitleniz sizi bulsun. Google Adwords reklamları Tüm Dünyada ve Türkiye,nin 81 ilinde tüm sokaklarında bulunur olun.

google-reklamlamcılığı
google-reklamlamcılığı

Bütcenizi Siz Belirleyin

Google Adwords hesabınız kurulduktan sonra yalnızca reklamlarınız potansiyel müşterileriniz tarafından tıklandığında .Diğer bir deyişle reklamlarınız için sadece sonuç aldığınızda para ödersiniz.

 • Bize Ulaşın

  Email : info@eticaretpaneli.com
  Telefon : +90216 517 04 10
  M.Hizmetleri : 0850 333 7 101
  Adres : Orhantepe Mah,Üsküdar Cd,No 131/1 Da.2-34865 cevizli/Kartal/İstanbul

 • E-TİCARET TANIŞMA PAKETİ

  Hızla büyüyen e-ticaret pazarında sizde yerinizi alın. Profesyonel hizmetlerimiz ve işinde uzmanlaşmış ekibimiz ile işinizi büyütmenize destek olalım