Mobil Uygulama

Mobil Uygulama Android,Ios,Windows Mobile

Mobil Uygulama Çözümleri

Mobil uygulama hizmetlerimizden faydalanarak hedef kitlenizi genişletebilir, daha fazla kullanıcıya ulaşabilirsiniz. iOS, Android ve Windows cihazlar ile uyumlu mobil uygulamalarımız ile zaman kaybetmeden mobil uygulama marketlerinde yerinizi alın. 
Günümüzde e-ticaret müşterilerinin yarısından fazlası alışveriş için mobil cihazları tercih ediyor. Mobil cihaz kullananların %20’lik bölümü ise mobil siteleri değil mobil uygulamaları kullanıyorlar. Çoğu firmanın mobil uygulaması olmamasına rağmen çok yüksek bir oran. Peki eticaretpaneli ile mobil uygulamaların avantajları neler.

Tüm Cihazlar ile Uyumlu

iOS, Android Windows Tablet ve Mobil cihazların tümüyle uyumlu

Benzersiz Mobil Tasarımlar

İşinde uzman ekibimiz tarafından hazırlanan benzersiz tasarımlar

Anlık Bildirimler

Sipariş adımlarında ve tüm kampanya işlemlerinde anlık bildirimler

Çoklu Dil ve Para Birimleri

Uygulamalarda birden fazla dil ve para birimi kullanabilme
örnek: EN,DE,AR,TR

  • MOBİL UYGULAMALARI KULLANARAK NELER YAPABİLİRSİNİZ

    Rekabetin her geçen gün kızıştığı e-ticaret sektöründe mobil uygulamalarınız ile bir adım önde olun. Peki mobil uygulamalar ile neler yapabilirsiniz.
    Öncelikle şunu bilmelisiniz ki mobil uygulamalar çoğu büyük firmanın kullandığı ve ciddi gelirler elde ettiği bir platformdur.Mobil uygulamanız ile e-ticaret sayfanızda kullandığınız bir çok özelliği müşterilerinize sunabiliyor olacaksınız.Her ne kadar mobil siteler kullanımda olsa da mobil uygulamalar kadar performanslı, kolay ve kullanışlı olmayacaktır.Mail ve sms’ler den daha etkili olan kampanya bildirimlerini istediğiniz her an mobil uygulamanızı kullanan müşterilerinize göndererek satışa dönüşümlerini görebilirsiniz.Mobil uygulamalar müşterilere her zaman güven verir ve müşterilere karşı sağladığınız bu güven o müşteriyi uzun süreler size bağlayacaktır.Reklamlar yeni müşteriler kazanmak için ciddi sermayeler gerektiren ve doğru yönetilmediğinde büyük kayıplara yol açan hizmetlerdir. Bu nedenle kazandığınız her yeni müşterinin sizinle devam etmesi büyük önem teşkil eder.

  • mobil uygulama