Konu Anlatımları

Katalog
8–Konu Başlığı

Satışlar
11–Konu Başlığı

Müşteriler
6-Konu Başlığı

Promosyonlar
4-Konu Başlığı

İçerik
7-Konu Başlığı

Yapılandırma
13-Konu Başlığı

Sistem
5-Konu Başlığı

Eklentiler
4-Konu Başlığı

Katalog Yönetimi

E-ticaret panelinizi  kullanmanız için hazırlanmış konu anlatımları

Kategoriler

Markalar

Toplu Ürün Düzenleme

Ürün Yorumları

Ürün Etiketleri

Düşük Stok Raporları

Özellikler

Sık Sorulan E-ticaret Soruları

E-ticaret Nedir ?

E-ticaret ürün ve hizmetlerin internet üzerinden gerçekleştirilen alışverişine denir. Bu alışveriş şekli insan hayatına kolaylık sağlaması ile bilinir. 

E – Ticaret Sitemin Olması Faydaları Nelerdir ?
  • Bir e-ticaret sitesi belirlenen kurallar çerçevesinde işliyorsa ve sağlaması gereken güveni sağlıyorsa, o siteden alışveriş eden müşteri memnun demektir. Memnun olan müşteri de her zaman sadıktır ve öncelikli tercihi her zaman aynı site olur. Bu da site sahibi için e-ticaret sitesinde müşteri garantisi demektir.
  • E-ticaret sisteminde karlılığı artırmak mümkündür. Çünkü e-ticarette karın artması daha az sermayeye, daha az iş gücüne ve daha az lojistiğe bağlıdır. E-ticarette bunlar mümkündür.
E-ticaret Paketlerinizde Yıllık Yenileme Ücretleri Varmı ?

Evet. E-ticaret sitenizin sözleşmesi yıllık olarak yapılır ve her sene paketinizin yıllık yenileme ücretine göre yenileme yapılır. Yıllık yenileme ücretleri her pakete göre değişiklik göstermektedir. 

E-ticaret Sitesi Mobil ve Tablet Uyumlumudur ?

Mobil uyumlu bir e-ticaret sitesine sahip olacaksınız. E-ticaret paketlerimizin tüm tasarımları ve Kullanıcı Panelleri responsive uyumlu olarak tasarlanmıştır
Responsive Ne Demektir ?
Responsive tasarım, web sitesinin mobil ve tablet cihazlardan girildiğinde site içindeki resim, yazı gibi elementlerin ekran genişliğine göre yeniden şekillenip ekrana tam oturması ile oluşur. Genellikle desktop, tablet ve mobil versiyon olarak 3 kademeli şekilde tasarlanır.

Çoklu Dil Desteği Mevcutmudur ?

Sınırsız Dil desteği İp Bazlı Otomatik Dil Algılama Ürün Kategori Dil Desteği Arama Motorları E-ticaret Sitesinde Her Bir Dil İçin Ayrı Ayrı İndeks Oluşturabilirsiniz.

Çoklu Para Birimi Mevcutmudur ?

Evet Mevcuttur Dolar,Euro, gibi Çoklu Para Birimi Desteği Dünyanın Herhangi Bir Ülkesinde Satışa Hazır Bir Konumdasınız.

E-ticaret Sistemi Pazaryerleri ile Entegremidir ?

 n11.com, hepsiburada, gittigidiyor,amazon, trendyol ve ptt avm gibi pazaryeri ile entegre şekilde kullanabilirsiniz. 

E-ticaret Sitem SEO Uyumlumudur ?

Seo konusunda deneyime ihtiyacınız yoktur. Dilerseniz otomatik seo modülü ile dilerseniz de yönetim paneli eğitim sistemimizde deneyimli personelimizden manuel (meta keywords),(description),(title) Oluşturulmasında 40 Saatlik eğitim programına katılabilirsiniz

Ürünlerimi Excel Aktarabilir miyim ?

İsterseniz Pdf katalog olarak ürünlerinizi hazırlaya bilirsiniz  (excel) Tablosunda hazırlamış olduğunuz ürünleri içeri yada dışa aktarabilirsiniz.

Çoklu Mağazamı Yönetebilir miyim ?

1`Den Fazla Web Sitesini Tek Panelde Yönetebilirsiniz
Bir yönetici ara yüzünden birden çok mağazayı yönetebilirsiniz. Ürünleri farklı mağazalarda görünecek şekilde ayarla bilir. Her mağaza için farklı bir tema seçimi. yapabilirsiniz Mağaza ayarlarını yerelleştirebilir ve mağaza başına ürün fiyatlarını ayarlayabilirsiniz

Müşteri Rollerini Belirleyebilir miyim ?

İster Yönetici,İster Bayi,İster Ziyaretçi,İster Toptancı Müşteri Gruplarınızı Ayırabilir İstediğiniz Komisyon Oranını Belrleyerek Dilediği Gibi Alışveriş Yapma İmkanı Tanıyabilirsiniz.

Müşterilerin Bıraktığı İzleri Görebilir miyim ?

Müşterileriniz Ziyaretçi Olarak Sisteminizde Alışveriş Yapmak İsterken Anlık Bir Durumda Sepeti Terk etmek Durumunda Kaldığı Takdirde Müşterilerinizin Sepette Bıraktığı Ürünleri ve Müşteri Bilgilerini Tespitini Sağlayabilirsiniz