İMZAPOS Sanal POS

Alternatif ödeme sistemleri sayesinde 7 farklı bankanın sanal pos’una sahip olabilir, hemen ödeme almaya başlayabilirsiniz.

İmzapos Hakkında

İmzapos  aralarında sektöründe lider olan firmaların  bulunduğu 4,000’den fazla kurumsal ve bireysel üye iş yerine ödeme alt yapısı hizmeti sunan bir ödeme servis sağlayıcısıdır. 
Türkiye çapında binlerce müşterimizin farklı ve rekabetçi pazarlarda, sek törel ihtiyaçlara göre, alternatif ödeme yöntemleri ile sorunsuzca ödeme alması için çalışan firmadır.
Yakın dönemde yapmış olduğumuz anlaşmalar ışığında, iş ortaklarımız ile birlikte; Operasyonumuzu tüm dünyada, alternatif çözümlerimizi de Avrupa, Orta Doğu Kuzey Afrika ve Bağımsız Devletler Topluluğu boyunca genişleyen coğrafi alanda hizmet vermeye odaklanmış bir şekilde yeni nesil ödeme yöntemleri ile çözümler sunuyoruz.

Tek Bir API Entegrasyonu ile Ödeme Hizmeti

Bayi ve müşterilerimizin rekabet etmesine olanak sağladığımız ödeme adımlarında bulundukları pazardan daha fazla pay almasına yardımcı olan çözümleri sunuyoruz.
İMZAPOS olarak ihtiyaçlarınızı anlayarak ve ödeme işlemlerinizi daha verimli ve kârlı hale getirerek başarılı olmanıza yardımcı olmaktır.

Alt Yapımız

Modüler altyapımız sayesinde, ek bir entegrasyon olmadan ödeme yöntemlerimizi ve çözümlerimizin eklenmesini destekler.
Ödeme sürecinizin başından sonuna kadar kesintisiz destek hizmet.
En üst düzey güvenlik, Sistemlerimiz PCI DSS’e uyumlu bir şekilde çalışmaktadır.

Faydaları ve Avantajları

E-ticaret paneli ve imzapos iş birliği ile Axess, World, Bonus, CardFinans, Paraf, Maximum, Bankkart ve Advantage kart  satışlar yapabilir, tüm banka kartlarından ödeme alabilirsiniz. Üstelik hiçbir yıllık aidat veya sabit ücret ödemenize gerek yok
Yapay zeka sistemimiz geçmiş işlem verilerini analiz ederek, farklı coğrafyalardaki kartları ve alıcıları
kabul oranlarına göre eşleştirir ve hangi Sanal POS’un kullanılabileceğine karar verir.
Böylece, başarılı işlemlerin sayısını ve dönüşüm oranınızı artırır.
Müşterilerimize sunduğumuz teknolojik alt yapı ve destek hizmetiyle satışlarınızı arttıracaksınız.
imzapos teknolojisi ile ödemelerinizi Dolar, Euro, Sterlin, olarak alabilecek ve dünyanın dört bir yanına satış yapabileceksiniz.

Firma Bilgileri: 

Geliştirici: imzapos
Şehir: İstanbul
Web Sitesi: imzapos.com
Kullanıcı: 4,000
Hemen Başvur →