Hakkımızda

"Biz Kimiz "

E-ticaret Paneli ilk günden beri, sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyuyor.
E-Ticaret, Web Tasarım, Yazılım ve Mobil Uygulama alanlarında hizmet veren firmamız ana faaliyetlerini belirlerken firmaların ihtiyaç duyacağı temel kavramları seçmiştir. Bunlardan en ön planda tutulanı günümüzde e-ticarettir. E-ticaret Paneli’ nin 2012 yılından beri geliştirmekte olduğu

Net Mvc tabanlı e-ticaret sistemleri, müşterilerine güncel ve ileri düzeyde çözüm sağlamaktadır; bu güne kadar 100’den fazla firmayı e-ticaret, web sitesi ve çeşitli yazılımlarla tanıştıran e-ticaret paneli, internet ve sosyal medya reklamlarında da firmalara çözümler sunmuştur.

E-ticaret Paneli tüm hizmetlerinde Premium yazılım hizmeti vermektedir. Normal yazılımdan farklı olarak tüm yazılım akışını ele alan E-ticaret Paneli ekibi, projelerini geliştirirken profesyonelce projeleri ele almakta ve son teknoloji ile yazılım geliştirmektedir.

Yazılım standartlarında analiz aşamasında tüm gereksinimler belirlenerek bir plan yapılır ve bu plana göre üretime geçilir.
Kurumsal ve Bireysel projelerde E-ticaret Paneli kaliteyi öncelikli doğrusu olarak kabul edip müşterilerinin geleceğini inşa ederken bir yandan da kendi standartlarını kaybetmeden üretim yapar e-ticaret Paneli  hedefi; en yüksek kalite ve müşteri memnuniyeti ile üreten bir üretim bandı görevi gören bir Yazılım Fabrikası olmaktır.