Entegre Sistemler

E-ticaret Paneli Entegre Sistemler Ödeme Kuruluşları Pazaryeri,Muhasebe,Kargo ve Geliştirici Araçları

Ödeme
Sistemleri

Banka
Sanal POS

Pazaryeri
Entegrasyonları

Muhasebe
Entegrasyonları

Dijital
İletişim

Kargo
Lojistik

Geliştirici
Araçları

E-fatura
E-arşiv

Ödeme Sistemleri

E-ticaretpaneli e-ticaret ve e-tahsilat yazılımlarına entegre alternatif ödeme sistemleri sayesinde 7 farklı bankanın sanal pos’una sahip olabilir, hemen ödeme almaya başlayabilirsiniz.

imzapos

Entegre Pos Sistemleri

E-ticaretpaneli e ticaret ve tahsilat yazılımları Türkiye ‘de sanal pos hizmeti veren bankaların sanal pos entegrasyonunu hazır olarak sunmaktadır.

garanti-bankası
finansbank
denizbank

Pazaryeri Entegrasyonları

Ürünlerinizi tek panelden yönetmeye yarayan N11,Gittigidiyor,Trendyol,,Amazon,Pttavm ve Hepsi burada Entegrasyonlarımız İle stok, fiyat, ürün bilgileri aktarımlarını gerçekleştirerek kolay bir şekilde entegre olabilirsiniz.

n11
amazon
trendyol

Muhasebe Entegrasyonları

ERP-CRM gibi ticari yazılımlar kullanıyorsanız, Eticaret yaparken fiziksel mağazanızdaki stoklarla birlikte online mağazanızdaki stokları yönetebilirsiniz

parasut
mikro
logo-crm

Kargo ve Lojistik​

Lojistik entegre modülü, farklı lojistik firmalarını online mağazanıza entegre etmenizi sağlar, böylece müşterileriniz tercih edilen lojistik firmasınıın Paketlerin hazırlanması ve takibi için gerekli tüm araçları bulabilir ve tek bir arabirimden yönetilebilirsiniz.

yurtici-kargo
mng-kargo
ptt-kargo

Dijital İletişim Araçları

E-ticaret firmaları için SMS ve Sanal Santral hizmetleri sunan Netgsm,Şahin sms iş ortaklarımız hazır olarak sunmaktadır.

netgsm
sahin-haberlesme

Geliştirici Araçları

Web siteniz her müşteriye en alakalı ürünleri her seferinde göstermeye ve onları daha çok satış yapmaya yarayan geliştirici araçları

segmentify-gelistirici

E-fatura - E-rşiv

E-fatura, e-defter ve e-arşiv hizmetlerini  “entegratörler ” aracılığı ile tek bir platform üzerinden kontrol edebilir  hızlı ve güvenli bir şekilde muhasebeleştirebilirsiniz.

edm E-dönüşüm
mali-entegre